Inloop over het ontwerp voor het kleuterplein

vrijdag 26 april 2019

Zoals u al eerder heeft kunnen lezen, zijn we bezig met het aanvragen van een subsidie bij de Gemeente Apeldoorn om ons onderbouwplein op te knappen en zo een veilige en uitdagende speelplek voor jonge kinderen van onze school en de wijk te creëren.

Leerkrachten, ouders en kinderen van De Kosmos hebben samen een moodboard gemaakt, vervolgens heeft Wilbrink Buitenspelen er een ontwerp van gemaakt.

Op dinsdag 16 april  is het ontwerp aan ouders, kinderen en buurtbewoners laten zien. De aanwezigen konden hierop reageren. Diverse suggesties, tips en meningen worden meegenomen in het definitieve ontwerp.

Nu gaat de aanvraag naar de gemeente en hopen we dat onze school gebruik kan maken van de subsidie! Zodra we hier meer over weten, hoort u dat natuurlijk van ons.

Delen via